پله مارپیچ فلزی مدل 4015

پله مارپیچ فلزی مدل 4015

همانطور که در این عکس مشاهده می کنید پله طراحی شده توسط شرکت پاسارگاد کاملا با محیط همخوانی دارد رنگ کف پله ها با رنگ کف محل هماهنگ است. و کل پله فضای کشمی را اشغال کرده است و به راحتی می توان از اطراف پله و فضاهای موجود استفاده کرد،پله حول یک محور چرخیده است وتمامی اجزای تشکیل دهنده پله  با محاسبات دقیق مهندسی ساخته شده است و همانطور که درعکس مشاهده می کنید پله دارای امنیت بسیار بالایی است نرده های  آن طوری طراحی شده است که علاوه بر زیبایی و هارمونی کامل با پله دارای امنیت خیلی خوبی است.

 

پله گرد ، مارپیچ، پیچ

ساخت پله  مدل 4015 مستلزم اجرا توسط افراد متخصص است،به این خاطر از افراد متخصص استفاده می شود که نصب پله به روش درست به امنیت و طول عمر پله کمک می کند.شرکت اتحاد طراحان پاسارگاد برای اجرای پله هایی به این شکل از افراد حرفه ای و با سابقه مفید در کار استفاده می کند.

یکی از ویژگی هایی که پله مارپیچ یا گردون باید داشته باشد زیبایی است همانطور که در عکس مدل 4015 قابل رویت است تلفیق رنگی مناسب و استفاده درست متریال و شکل زیبای نرده ها به پله جلوه ویژه ای بخشیده است و زیبایی آن را دو چندان کرده است.اگر با دقت به عکس نگاه کنید نرده هایی در سطح بالایی مشاهده میکنید که علاوه بر هماهنگی با پله ها امنیت لازم را نیز ایجاد کرده است تا افراد به هنگام استفاده از پله احساس ترس نکنند.

 

روند ساخت پله گردون ، گرد ، پیچ

 

ساخت پله های گرد و گردون  و دیگر پله ها در این زمینه شامل روندی می باشد که باید طی شود در زیر به این روند اشاره     کرده ایم:

در گام نخست محلی که قرار است پله در آن نصب شود توسط یک مهندس معمار بررسی می شود.

در گام بعد تمامی اندازه های پله بررسی و توسط مهندس  معمار محاسبه می شود.

در گام بعدی نقشه ها آماده شده و به مشتری طرح کلی نشان داده می شود در صورت تایید مشتری پله برای ساخت به کارگاه فرستاده می شود

در گام بعد پله در کارگاه ساخته شده و توسط مهندس ناظر چک می شود و در صورت تایید مهندس، پله به محل مورد نظر فرستاده می شود

در گام آخر پله مورد نظر توسط فری متخصص و تحت نظر مهندس مربوطه نصب می شود.

 

ارتباط با شرکت اتحاد طراحان پاسارگاد

چنانچه مایل هستید پله مدل4015 برای محل مورد نظر شما نصب شود از روش های زیر اقدام به سفارش نمایید.

تماس در طول ساعات اداری

تماس مستقیم با واحد اجرایی 88402099  

تماس با واحد پشتیبانی : 86020847

شماره تماس : 09124119837 در طول ساعات غیر اداری

 

می توانید با ارسال عبارت *پله گرد مدل 4015* ویا *پله پیچ مدل 4015*به سامانه پیامکی به شماره 5000206040600

منتظر باشید مشاوران ما طی 24 ساعت آینده باشما تماس بگیرند.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید