پله پیچ فلزی مدل 4012

پله پیچ فلزی مدل 4012

پله پیچ یا گردی که در عکس مشاهده می کنید توسط گروه طراحی پاسارگاد طراحی و اجرا شده است همانطور که مشاهده می کنید این پله کاملا منحصر به فضای در خواستی طراحی شده است.فضایی که مشاهده می کنید یک اتاق کاملا مدرن است،که دیوار های آن سفید و وسایلی که در اتاق نیز وجود دارند سفید و مدرن هستند. پله طراحی شده با جنس فولادی به رنگ مشکی می باشد زیرا تضادی را در اتاق بوجود می آورد که پله که یکی از اجزای اتاق محسوب می شود کاملا مشخص و رنگ متقابل اتاق است.

 

طراحی پله گرد توسط شرکت پاسارگاد

 پله ای که در عکس مشاهده می کنید،پله ای است که حول یک محور درست شده است.تمام اجزای پله از فلز می باشد کف پله ها با اندازه های دقیق محاسبه و اجرا شده است،در واقع پله تکیه گاهی است برای پاها که انسان از یک سطح به سطح دیگر برود امنیت پله بسیار مهم و دارای اهمیت است پس لازم است با دقت و زیر نظر مهندس مورد نظر اجرا شود،در کل ساخت پله گرد دارای مراحلی می باشد که باید تمامی مراحل با دقت انجام شود.

 

مراحل ساخت پله پیچ ،گرد ، مارپیچ

برای ساخت این قبیل پله ها مراحلی که در زیر به آن اشاره می شود انجام می شود:

ابتدا یک مهندس ناظر موظف است به محل مورد نظر برود و جایی را که قرار است پله در آن نصب شود ببیند و اندازه های لازم را بررسی کند و بعد از محاسبه، مهندس شروع به تهیه نقشه نماید در این مرحله مهندس معماری نقشه های دو بعدی را تهیه می کند و بعد از آن نقشه 3بعدی آن را تهیه می کند و به مشتری نشان میدهد در صورتی که مشتری رضایت خود را اعلام کرد در  مرحله سوم نقشه ها به کارگاه فرستاده می شود و پله ساخته می شود بعد از ساخته شدن پله گرد مهندس ناظر اندازه ها را چک می کند و در صورت درست بودن پله به محل مورد نظر فرستاده می شود و در مرحله آخر توسط افراد متخصص و تحت نظر مهندس نصب می شود.

 

پل ارتباطی با شرکت پاسارگاد

در صورتی که مایل هستید پله گرد مدل 4012 برای منزل شما یا هرجای دیگری که می خواهید اجرا شود از روش های زیر سفارش خود را اعلام کنید.

تماس در طول ساعات اداری

تماس مستقیم با واحد اجرایی 88402099  

تماس با واحد پشتیبانی : 86020847

شماره تماس : 09124119837 در طول ساعات غیر اداری

می توانید با ارسال عبارت (پله گرد مدل 4012) ویا (پله پیچ مدل 4012)به سامانه پیامکی به شماره 5000206040600

منتظر باشید مشاوران ما طی 24 ساعت آینده باشما تماس بگیرند.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید