پله گرد فلزی مدل h4009

پله گرد فلزی مدل h4009

در عکس مدل h4009 پله مارپیچ فلزی را مشاهده می کنید که برای یک خانه دو طبقه نصب شده است این پله جنسی فلزی دارد و همانطور که می دانید اینگونه پله ها در کارگاه اماده می شوند و سپس به محل مورد نظر فرستاده و توسط افراد متخصص نصب می شوند.

چرا نصب پله کار افراد متخصص هست؟ زیرا اگر این کار به دست افرادی که در این زمینه تخصصی ندارندانجام  شود ممکن است پله بعد از استفاده در چندین مرحله از محل نصب جدا شده و صدماتی را به همراه داشته باشد،پس باید دقت داشته باشیم که نصب پله گرد یا پله پیچ و مارپیچ حتما به دست افراد حرفه ای در این زمینه انجام شود.

 

روند ساخت پله مارپیچ فلزی

 

ساخت پله های مارپیچ و گرد و پیچ با متریال های متفاوت روند یکسانی دارد:

در ابتدا محل مورد نظر که قرار است پله برای آن طراحی و نصب شود توسط یک مهندس بررسی می شود و تمامی اندازه های آن محاسبه می شود.

در مرحله بعد مهندس معماری شروع به کشیدن پلان دو بعدی پله می نماید و پله را طراحی می کند،طراحی پله باید کاملا متناسب با فضا باشد همانطور که در عکس مشاهده میکنید این پله مارپیچ فضای خیلی کمی را اشغال کرده است.

در این مرحله سه بعدی پله کشیده می شود و به مشتری نشان داده می شود در صورت تایید مشتری نقشه ها به کارگاه فرستاده می شود.

در این مرحله پله در کارگاه آماده می شود و توسط مهندس ناظر اندازه های آن چک می شود سپس به محل مورد نظر فرستاده می شود .

در مرحله آخر پله توسط افراد متخصص و تحت نظر مهندس ناظر نصب می شود.

 

ساخت پله های گرد ومارپیچ و پیچ توسط شرکت پاسارگاد

 

شرکت پاسارگاد با 7سال سابقه کاری در طراحی و ساخت و اجرای پله گرد با متریال های متفاوت توانسته بهترین اجرا ها را در سطح کشور داشته باشد و درکار خود به موفقیت 100% دست پیدا کند.

پله که مشاهده میکنید توسط یکی از مهندسین شرکت پاسارگاد طراحی و اجرا شده که کمترین فضا را به خود اختصاص داده در کل فضایی که این پله در آن نصب شده محدود بوده است و طراح هوشمندانه توانسته بهترین نوع پله را طراحی کند تا حتی افراد آن خانه بتوانند از فضای اطراف آن هم استفاده کنند.این پله حول یک محور چرخیده است و کف پله ها با اندازه های استاندارد ساخته شده است.مقاومت در این پله بخاطر جنس آن در برابر اتش سوزی بالاست،این پله ها تقریبا سبکتر هستند نسبت به پله های دیگر برای همین کاربردی تر هستند.

این پله در 11 روز کاری ساخته و نصب شده است توسط شرکت اتحاد طراحان پاسارگاد.

 

روش ارتباطی با شرکت پاسارگاد

 

برای سفارش پله مدل h4009 میتوانید از روش های زیر اقدام نمایید.

تماس در طول ساعات اداری

تماس مستقیم با واحد اجرایی 88402099  

تماس با واحد پشتیبانی : 86020847

شماره تماس : 09124119837 در طول ساعات غیر اداری

می توانید با ارسال کد h4009 به سامانه پیامکی به شماره 5000206040600 منتظر شوید تامشاوران ما در مرکز طی 24

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید