پله مارپیچ h4024 ,پله گرد مارپیچ ، پله پیچ, کد اچ 4024

پله مارپیچ , نمونه کار اجرایی , کد اچ 4024

 پله گرد که در عکس مشاهده می کنید مربوط به یک منزل مسکونی می باشد که توسط شرکت معماری پاسارگاد طراحی و اجرا شده است این پله با توجه به نظر فرد در خواست کننده و مکان مورد نظر توسط مهندس معمار طراحی و توسط افراد حرفه ای اجرا شده است.

ابتدا مهندس ناظر به محل رفته آنجا را مورد بررسی قرار داده و اندازه های مورد نیاز برای پله گرد را بدست آورده ،سپس باتوجه به اندازه ها نقشه های دو بعدی و سه بعدی را تهیه کرده است،سپس نقشه سه بعدی تهیه شده به مشتری نشان داده می شود تا بعد از تایید ایشان ،نقشه ها به کارگاه فرستاده شود و پله گرد ساخته شود.در آخر و بعد از ساخت پله به محل فرستاده میشود و توسط یک فرد تخصص دار در این کار نصب می شود.

نکات ساخت پله گرد

 یکی از نکات مهم و قابل توجه برای ساخت پله توجه به امنیت آن است

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشیم مخصوصا در پله های پر استفاده،توجه به متریال پله می باشد،استفاده از متریال خوب دوام پله را زیاد می کند.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشت طراحی پله است که کمترین جا را اشغال کند و با محیط دارای هماهنگی باشد.

یک نکته مهم دیگر اجرای پله گرد می باشد که باید توسط نصاب ماهر انجام شود تا خرابی و صدمه به بار نیاورد.

پله گردی که در عس شاهد آن هستید توسط تیم طراحی و اجرا پاسارگاد انجام شده است و شما میتوانید آنرا برای منزل خود سفارش دهید ،چنانچه مایل هستید پله پیچ 4024 برای منزل شما اجرا شود می توانید از راه های زیر با شرکت پاسارگاد ارتباط برقرار کنید.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید