برش بتن با انواع دستگاه ها

برش بتن با انواع دستگاه ها

 خدمات برش بتن که توسط شرکت اتحاد طراحان پاسارگاد ارایه می شود با لیست قیمت و معرفی دستگاه ها به شرح زیر می باشد.دستگاه هایی که برای اجرای این عملیلت بکار گرفته شده اند شامل:برش با تیغه دیسکی الماسه،برش سیمی بتن،دستگاه برش کف،دستگاه برش پرتابل با زنجیر الماسه،برش توسط دستگاه کرگیری و با مته گیری الماسه به قطر 10 سانتی متر.

لیست قیمت و خدمات ارایه شده همراه با توضیحاتی جزیی در زیر ارایه شده است.

لیست قیمت خدمات برش بتن ,اعلام شده توسط شرکت پاسارگاد

 دستگاه برش با تیغه دیسکی الماسه:

اغلب برای برش بتن در عمق کم و ابعاد کوچک از دستگاه برش با تیغه الماسه استفاده می شود  این برش در ابعاد مختلف و در جهات های متفاوت قابل انجام بوده  ،لیست قیمتی که در جدول می بینید ارایه شده توسط شرکت اتحاد طراحان پاسارگاد می باشد،که برای برش بتن توسط دستگاه تیغه الماسه میباشد.هزینه حمل دستگاه به طبقات و همچنین نگه داشتن قطعه بتنی بوسیله جرثقیل در صورت نیاز جداگانه محاسبه می شود.

دستگاه برش سیمی بتن:

برش سیمی بتن برای بتنی با حجم زیاد استفاده می شود که ،محیا کردن یک شرایط مناسب برای برش بتن هایی با حجم زیاد بوسیله یک سیم انجام می گیرد،این سیم از یک طرف به دور بتن از یک طرف به دستگاه برش متصل می شود.با توجه به ابعاد بتنی که قرار است کار بروی آن انجام شود طول سیم مورد نظر را انتخاب میکنیم،ازبهترین  مزیت های این روش میتوان به سرعت بالا برش اشاره کرد.لازم بذکر است خدمات اضافی که انجام می شود قیمت جداگانه ای را در برمیگیرد.

دستگاه برش کف:

یکی از متداول ترین روش های برش بتن استفاده از دستگاه های کف بر می باشد که اصطلاحا به آنها کاتر هم گفته می شود موارد مهمی که از این دستگاه استفاده می شود عبارتست از قسمت های خرابی که کف ساختمان ها وجود دارد و خرابی کف سالن ها جهت ترمیم،تاسیسات کف سالن ها،برداشت کامل کف سالن ها یا پل ها وغیره.

دستگاه برش پرتابل با زنجیر الماسه:

از این دستگاه در ارتفاعات استفاده می شود زیرا این دستگاه وزن سبکی داشته و قابل حمل برای جاهایی می باشد که در ارتفاعات هستند.یکی از ویژگی های خوب این دستگاه علاوه برسبک بودن  امکان برش در تمام جهات را می باشد.

دستگاه کرگیری با مته گیری:

مواردی که در آنها از کرگیری استفاده می شود شامل :ایجاد سوراخ در بتن در هر ضخامت و قطر مورد نظر برای عبور کابل های برق و لوله های آب و گاز وغیره .کرگیری به منظور حفر سوراخ های دایره ای در بتن مسلح،پیش ساخته،آسفالت ،آجر استفاده می شود. خوبی روش کرگیری این می باشد که در مکان هایی که دسترسی محدود است تا از دستگاه های برش بتن استفاده کنیم میتوانیم با ایجاد کرهای پیوسته اشکال مد نظر را بوجود آوریم،یکی از ویژگی های خوب این روش این می باشد که در سطوح لغزنده هم مورد استفاده می باشد.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید