پروژه کرگیری خیابان مقدس اردبیلی

پروژه کرگیری خیابان مقدس اردبیلی

در اینجا لازم است قسمتی از پروژه ای که به تازگی توسط شرکت ساختمانی پاسارگاد اجرا شده است را شرح دهیم.

پروژه کرگیری که در خیابان مقدس اردبیلی انجام شده است متشکل از 6 کر 10 اینچی می باشد.عکسهایی از این پروژه نیز گذاشته شد ه که متقاضیان میتوانند آنرا مشاهده کنند.این پروژه در دو روز انجام شد و با موفقیت به اتمام رسید.

عملیات کرگیری به منظور برش بتن انجام میشود،در این روش هیچگونه محدودیت برشی وجود نداره درجاهایی که امکان دسترسی وجود ندارد با ایجاد کرهای متفاوت میتوان به محل مورد نظر دست یافت.

انجام عملیات کرگیری به منظور برش بتن انجام می شود ، برای برش بتن راه های گونا گونی وجود دارد  اما کرگیری یکی از بهترین آنها می باشد که مزیت های فراوانی نسبت به دیگر روش ها دارد مانند: آلودگی صوتی کمتر و استفاده در جاهایی که نمیتوان وسایل برد و حتی استفاده روی سطوح لغزنده وقیمت نسبتا بهتر.

شرکت ساختمانی پاسارگاد آماده ارایه خدمات در زمینه کرگیری و تمامی فعالیت های ساختمانی دیگر و ترمیم سازه های بتنی می باشد.

 

انجام پروژه کرگیری, توسط شرکت پاسارگاد

شرکت ساختمانی پاسارگاد 7 سال است که در زمینه پروژه های گوناگون فعالیت دارد یکی از پروژه هایی که این شرکت در آن بهترین فعالیت را دارد عملیات کرگیری می باشد.

پروژه ای که به تازگی بوسیله تیم حرفه ای این شرکت انجام شد پروژه کرگیری  است که در خیابان مقدس اردبیلی در دو روز به تاریخ 7 و8 اردیبهشت ماه انجام شد.

اجرای کرگیری باید بوسیله افراد تخصص دیده در این کار باشد شرکت اتحاد طراحان پاسارگاد برای انجام عملیات کرگیری از افراد مهارت دیده در این زمینه کمک گرفته است در واقع کادر اجرایی این شرکت از بین حرفه ای ترین افراد انتخاب شده است،تا به امروز تمام پروژه های انجام شده توسط این شرکت با موفقیت کامل و رضایت مشتری بوده است.

 

ارتباط با شرکت ساختمانی پاسارگاد

 

در صورتی که مایل هستید که عملیات کرگیری برای شما توسط شرکت ساختمانی پاسارگاد انجام شود میتوانید از راههای زیر با شرکت ارتباط برقرار کنید.

تماس با شماره 88402099 در طول ساعات اداری

تماس با واحد پشتیبانی 18 ساعته : 86020847

ارسال عبارت (برش بتن) و یا (کر گیری) به سامانه پیامکی ما به شماره 5000206040600

مشاوران شما ظرف مدت 24 تا 48 ساعت با شما تماس و پاسخگوی سوالات شما می باشند

تماس مستقیم با مدیریت 09124119837

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید