سوراخکاری در بتن، قیمت کاشت میلگرد، نصب رول بولت، کاشت آرماتور

قیمت کاشت میلگرد آرماتور با چسب هیلتی

قیمت کاشت میلگرد با چسب هیلتی

لیست قیمت کاشت میلگرد با چسب هیلتی تا پایان سال  96 در جدولی که مشاهده می کنید مندرج شده است. برای مشاهده ی لیست قیمت در ابعاد بزرگتر، بر روی واژه ی Read more که در پایین مطلب قرار داده شده است کلیک نمایید . هزینه ها برای اشخاص حقیقی و شرکت های همکار  یکسان است و همچنین برای شهرستان ها  بعد مسافت و حجم پروژه بر قیمتها تاثیر گذار است.

در کاشت میلگرد از چسب هیلتی RE-500  با ارایه ضمانت اصل بودن ( چک کردن بارکد از سایت رسمی هیلتی )  استفاده می شود. مته مورد استفاده از نوع مته کر گیری می باشد و همچنین در صورت وجود داشتن آرماتور موجود در بتن را برش می زند. قیمت های منظور شده در جدول با در نظرگرفتن تعداد کاشت برابر 60 عدد منظور شده است و با توجه به تعداد مشخص شده از سوی کارفرما ، قیمت ها از سوی مشاور ارایه می شود . در توضیحات تکمیلی می بایست گفت شرکت اتحاد طراحان پاسارگاد دارای 7 سال سابقه ی مستمر و با بهره گیری از تیمی حرفه ای  در زمینه ی نصب رول بولت و کاشت میلگرد – کاشت آرماتور- و همچنین دستگاه های به روز برای ارگان های مختلف  مختلف دولتی و خصوصی و همچنین شخصی با معقول ترین هزینه  می باشد. پروژه های موفق و رضایت حداکثری کارفرمایان موجوب شده است تا با اطمینان و به دور از بی مسولیتی و بدقولی های رایج کار خود را به این مجموعه بسپارند.

قیمت کاشت میلگرد , کاشت آرماتور , با چسب ممو و کالم

برای مشاهده لیست قیمت در ابعاد بزرگتر می بایست بر روی دکمه Read More در پایین همین مطلب کلیک کنید . شابان ذکر است این لیست قیمت تا پایان بهمن ماه 93 اعتبار دارد و هزینه ها برای اشخاص حقیقی و شرکت های حفوقی یکسان می باشد . هزینه ها همچنین در رابطه با مسافت ، میزان بزرگی کار متغیر می باشد . این لیست فیمت  ویژه ارایه خدمات کاشت میلگرد , کاشت آرماتور با چسب نمو و کالم می باشد و در صورنی که کارفرما خود دارای چسب باشد و یا در کار نیازی به چسب نباشد هزینه ها متفاوت خواهد شد که در همین صفحه و در مطالب دیگر هزینه های آن نیز به صورت مجزا بیان شده است . شرکت اتحاد طراحان پاسارگاد از هفت سال گذشته و در سال 1386 به صورت تخصصی کار خود را در عرصه خدمات سازه های بتنی ( سوراخکاری در بتن - کاشت آرمانور - نصب رول بولت ) آغاز نموده است ، این سابقه کار و ثبت شده بودن این شرکت سبب شده است کارفرمایان با اطمینان و بدور از هرگونه بدقولی ها و بی مسولیت بودن بعضی از سودجویان کار خود را به موقع و بدور از هر حاشیه ای به آسانی تکمیل و تحویل دهد.

 جدول رو به رو مربوط به لیست قیمت کاشت میلگرد در بتن و سوراخکاری بتن با الماس معمولی با چسب نمو و کالم میباشد .

سوراخکاری در بتن، قیمت کاشت میلگرد، نصب رول بولت، کاشت آرماتور

کاشت میلگرد در بتن توسط چسب های مخصوص انجام میگردد که نمونه از چسب ها نمو و کالم است که اصطلاحا به آن کاشت شیمیایی گفته میشود . که توسط دریل های مخصوص سوراخ کاری انجام میشود و توسط دستگاه باد گرد و غبار آن گرفته و توسط چسب های مخصوص پر میشود و میلگرد در آن قرار میگیرد. برای اطلاعات بیش تر میتوانید تماس حاصل نمایید .

 برقراری ارتباط با طراحان پاسارگاد:

برای تماس و برقراری ویا مشاوره میتوانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید .

شماره تماس در طول ساعات اداری : تماس مستقیم با واحد اجرایی 88402099  تماس با واحد پشتیبانی : 86020847

شماره تماس : 09124119837 در طول ساعات غیر اداری

ویا ارسال عبارت ( کاشت میلگرد ) یا ( نصب رول بولت ) و یا ( سوراخکاری در بتن ) به سامانه پیامکی به شماره 5000206040600

مشاوران ما در مرکز طی 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت . 

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید