پروژه کاشت میلگرد, در آجودانیه تهران

پروژه کاشت میلگرد, در آجودانیه تهران

پروژه ای توسط شرکت اتحاد طراحان پاسارگاد در تهران با عنوان کاشت میلگرد،سوراخکاری در بتن ،نصب رول بولت انجام شد.این پروژه با هدف کاشت آرماتور در ساختمان جزو یکی از موفق ترین پروژه های شرکت پاسارگاد محسوب می شود. همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید این کار توسط فردی که در این زمینه تخصص دارد اجرا شده است،شرکت پاسارگاد از مهندسان با سابقه کاری حرفه ای برای محاسبات و از افراد متخصص برای اجرا استفاده می نماید.

در عکس ها مشاهده می کنید که برای سوراخکاری از دستگاه مخصوص استفاده شده است، دستگاهی که مشاهده می نمایید از بهترین برند انتخاب شده ومته استفاده شده در کار با توجه به نیاز پروژه انتخاب شده است در تمام مراحل کار ایمنی رعایت شده است.زیرا یکی از اهداف شرکت پاسارگاد بالا بودن امنیت می باشد .

این پروژه در تاریخ: 7/12/1393 به آدرس :تهران –نیاوران ،آجودانیه –سیزدهم شرقی توسط شرکت ساختمانی پاسارگاد اجرا شده است.

کار کاشت میلگرد و سوراخکاری در بتن از حساسیت بالایی در ساختمان برخوردار است که انجام آن مستلزم تجربه و دقت بالا و حرفه ای بودن در این زمینه می باشد.شرکت ساختمانی پاسارگاد 7سال است که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت دارد و پروژه های بزرگی و کوچکی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.پروژه ای که در حال حاضر مشاهده می کنید نیز یکی از پروژه های موفق کاشت میلگرد توسط شرکت پاسارگاد می باشد که با دقت بالا توسط نیرو حرفه ای انجام شده است.

ما مفتخریم که توانسته ایم بهترین خود را درزمینه کاشت میلگرد،سوراخکاری در بتن ،نصب رول بولت ارایه دهیم و موفقیت در پروژه ها بخصوص این پروژه که در آجودانیه تهران است مهر تایید بر 7 سال موفقیت پروژه های شرکت ماست.

اگر به عکس ها دقت کنید می بینید که سوراخکاری در بتن با دقت بالا انجام شده و اندازه ها طبق محاسبات با دقت رعایت شده است و همینطور کارگزاری میلگرد بسیار حرفه ای انجام شده است. استفاده از نیروی کار ماهر در انجام این پروژه یکی از عوامل موفقیت در این کار توسط شرکت پاسارگاد می باشد.

 

کاشت میلگرد ,توسط شرکت پاسارگاد

علم جالب کاشت میلگرد جزو علومی هست که با استفاده از این کار به آسانی می توان اشتباهات طراحی یا تغییرات سازه را برطرف ساخت،این علم فرصتی به مهندسان جوان داده است تا بدون ترس در سازه های خود از این علم بهره ببرند.

یکی از پروژه هایی که در تاریخ 14/12/1393 توسط شرکت ساختمانی پاسارگاد انجام شد،پروژه کاشت میلگرد پارک فناوری در جاده تهران – رودهن روبروی شهر جدید پردیس می باشد که با موفقیت و رضایت طرفین قرارداد انجام شد.

همان طور که در عکس ها می بینید انجام اینگونه پروژه ها نیاز به نیروی کار متخصص و با سابقه دارد زیرا دقت بالایی را میطلبد شرکت پاسارگاد در واحد اجرایی خود از افرادی با مهارت لازم در کاشت میلگرد کمک گرفته است که همین موضوع باعث شده است تمامی پروژه های کاشت میلگرد این شرکت در طی سالهای کاری با موفقیت انجام شود.در کاشت میلگرد اول سوراخکاری بتن انجام میشود که این امر نیاز به دستگاه مخصوص این کار دارد اجرای کاشت میلگرد بادقت باید انجام شود در عکس ها مشاهده می کنید که انجام کاشت میلگرد با اندازه های دقیق و به صورت منظم اجرا شده است.

 

راه ارتباطی با شرکت پاسارگاد

شماره تماس در طول ساعات اداری با واحد های مختلف :

 تماس مستقیم با واحد اجرایی: 88402099

  تماس با واحد پشتیبانی : 86020847

تماس در ساعات غیر اداری:09124119837

می توانید با ارسال عبارت " کاشت میلگرد " یا" اجرای کاشت میلگرد " به سامانه پیامکی : 5000206040600 از راهنمایی مشاوران ما بهرمند شوید.

در صورت ارسال پیامک مشاوران ما طی 24  ساعت جهت پاسخ گویی به سوالات شما با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید